page_banner

مصنوعات

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / s SFP + CWDM سيريز آپٽيڪل ٽرانسسيور فائبر مواصلاتي ايپليڪيشن جي لاءِ ٺاھيو ويو آھي جهڙوڪ 10G ايٿنيٽ ، جيڪو SFP + MSA SFF-8431 جي وضاحتن سان مڪمل طور تي مطابقت رکي ٿو.
    اهو ماڊل سنگل موڊ فائبر لاءِ ٺاهيو ويو آهي ۽ سي ڊبليو ڊبليو ڊبليو ويو لمبائي جي دائمي موج تي ڪم ڪندو آهي.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / sFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / s SFP + CWDM سيريز آپٽيڪل ٽرانسسيور فائبر مواصلاتي ايپليڪيشن جي لاءِ ٺاھيو ويو آھي جهڙوڪ 10G ايٿنيٽ ، جيڪو SFP + MSA SFF-8431 جي وضاحتن سان مڪمل طور تي مطابقت رکي ٿو.
    اهو ماڊل سنگل موڊ فائبر لاءِ ٺاهيو ويو آهي ۽ سي ڊبليو ڊبليو ڊبليو ويو لمبائي جي دائمي موج تي ڪم ڪندو آهي.
    نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / s SFP + CWDM سيريز آپٽيڪل ٽرانسسيور فائبر مواصلاتي ايپليڪيشن جي لاءِ ٺاھيو ويو آھي جهڙوڪ 10G ايٿنيٽ ، جيڪو SFP + MSA SFF-8431 جي وضاحتن سان مڪمل طور تي مطابقت رکي ٿو.
    اهو ماڊل سنگل موڊ فائبر لاءِ ٺاهيو ويو آهي ۽ سي ڊبليو ڊبليو ڊبليو ويو لمبائي جي دائمي موج تي ڪم ڪندو آهي.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / s SFP + CWDM سيريز آپٽيڪل ٽرانسسيور فائبر مواصلاتي ايپليڪيشن جي لاءِ ٺاھيو ويو آھي جهڙوڪ 10G ايٿنيٽ ، جيڪو SFP + MSA SFF-8431 جي وضاحتن سان مڪمل طور تي مطابقت رکي ٿو.
    اهو ماڊل سنگل موڊ فائبر لاءِ ٺاهيو ويو آهي ۽ سي ڊبليو ڊبليو ڊبليو ويو لمبائي جي دائمي موج تي ڪم ڪندو آهي.
    نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.