page_banner

مصنوعات

  • 40Gb/s QSFP+ CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / QSFP + CWDM 40km ڊي ڊي ايم ڊيپلڪس ايل سي آپٽيڪل ٽرانسور

    40Gb / s 40km QSFP + ٽرانسسيور 40 ڪلوميٽر آپٽيڪل مواصلاتي ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل هڪ ٽرانسسيور ماڊل آهي. ڊزائين 40GBASE-ER4 جي IEEE P802.3ba معيار ۽ QSFP ملٽي ماخذ معاهدي (MSA) جي مطابق آهي.
  • 40Gb/s QSFP+ 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC آپٽيڪل ٽرانسسيور

    40Gb / s 2km QSFP + ٽرانسسيور هڪ ٽرانسسيور ماڊل آهي جيڪو 40GBASE-LR4 ، InfiniBand QDR ۽ DDR سان ڳنectsيل ۽ 40G ٽيليڪ ڪنيڪشن ايپليڪيشنن لاءِ ٺهيل آهي. ڊزائين 40GBASE-LR4 جي مطابق IEEE P802.3ba معيار ۽ QSFP ملٽي ماخذ معاهدو (MSA) ۽ QDR / DDR انفنيبند ڊيٽا جي شرحن مطابق آھي
  • 40Gb/s QSFP+ SR 850nm 100m DDM MTP/MPO optical transceiver

    40Gb / s QSFP + SR 850nm 100m DDM MTP / MPO آپٽيڪل ٽرانسور

    QSFP + ٽرانسسيور ماڊلز 40 گيگابٽ في سيڪنڊ لنڪس ۾ استعمال لاءِ استعمال ڪيا ويا آهن متوازي multimode فائبر تي ، بشمول برائوٽ تائين 4 10 گيگابٽ في سيڪنڊ لنڪ. اهي QSFP + MSA ۽ IEEE 802.3ba ، 40GBASE-SR4 ۽ IEEE 802.3ba 10GBASE-SR سان مطابق آهن. ڊجيٽل تشخيص جون افعال I2C انٽرفيس ذريعي دستياب آهن ، جيئن QSFP + MSA طرفان بيان ڪيل آهي. 
  • 40Gb/s QSFP+ LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + LR 1310nm 10km DDM Duplex LC آپٽيڪل ٽرانسسيور

    40Gb / s 10km QSFP + ٽرانسسيور 10Km آپٽيڪل مواصلاتي ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل ٽرانسسيور ماڊل آهي. ڊزائين 40GBASE-LR4 جي مطابق IEEE P802.3ba معيار ۽ QSFP ملائي سورس معاهدي (MSA) جي مطابق آهي.