page_banner

مصنوعات

25Gb / SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC آپٽيڪل ٽرانسسيور

مختصر بيان

SFP28 LAN-WDM ماڊل SFF-8431 ، SFF-8432 ۽ IEEE 802.3CC 25GBASE-ER سان مطابقت رکي ٿو. ڊجيٽل تشخيص جا ڪم 2 تار سيريل انٽرفيس ذريعي موجود آهن ، جيئن SFF-8472 ۾ بيان ڪيل آهن. آپٽليڪل ٽرانسورس RoHS جي ضرورت مطابق آهي.


پيداوار جي تفصيل

پيداوار جي وضاحت:

25G لين ڊي ايم ڊي هڪ تمام کمپیکٹ نظريا ٽرانسورسور ماڊل آهي ۽ 12 واول ڊگري آهي. LAN-WDM EML ٽرانسميٽر ۽ اي پي ڊي رسيور ايس ايم ايف تي 10 ڪلوميٽر تائين ڳنthernيل Ethernet ايپليڪيشنن لاءِ بهتر ڪارڪردگي فراهم ڪن ٿا.

مصنوعات جي خاصيت

25Gbps تائين آپريٽنگ ڊيٽا جي شرح
LAN-WDM EML کولنگ ليزر ۽ اي پي ڊي وصول ڪندڙ
گرم ، قابل ٺاھڻ SFP28 قدمن جو نشان
بلٽ ۾ ڊجيٽل تشخيص جا ڪم
سنگل + 3.3V بجلي جي فراهمي
2.0 W کان گھٽ طاقت جو خاتمو
اندروني سي ڊي آر ٻنهي ٽرانسميٽر ۽ رسيور چينل تي
سي ڊي آر بائيٽ کي سپورٽ ڪيو
ايس ايف پي 28 ايم ايس اي پيڪيج سان خبرداري ايل سي رابط
تمام گهٽ جَٽر
تمام گهٽ اي ايم آئي ۽ بهترين اي ايس ڊي تحفظ
RoHS مطابق

درخواست

25GBASE-LR 25G ايٿنيٽ
25.78125 Gb / s LAN-WDM
سي پي آر آئي / اي سي پي آر آءِ
ٻيا آپٽيڪل لنڪ

مصنوعات جي تفصيل

سميجي ڊيٽا سميجي ڊيٽا
فارم فيڪٽر SFP28 موجَ لين ڊبليو ايم
وڌ ۾ وڌ ڊيٽا جي شرح 25.78125 Gbps وڌ ۾ وڌ ٽرانسميشن جو مفاصلو 10 ڪلوميٽر
رابط ڪندڙ ڊيپلڪس ايل سي ميڊيا ايس ايم
ٽرانسميٽر قسم LANWDM اي ايم ايل وصول ڪندڙ جو قسم اي پي ڊي
تشخيص ڊي ڊي ايم سپورٽ ڪئي گرمي پد جي حد 0 کان 70 ° سي
TX پاور هر لين -2 ~ + 6 ڊي بي ايم وصول ڪندڙ جي حساسيت <-19.5dBm
<-19.5 ڊي بي ايم بجلي جواستعمال 2 ڊبليو ايڇ ختم ٿيڻ جي ريسي

6 ڊي بي

1

ڪوالٽي ٽيسٽ

2

TX / RX سگنل معيار جي جانچ

3

شرح جي جانچ

4

آپٽيڪل اسپيڪٽرم جاچ

5

سنسڪرت جي جانچ

6

اعتبار ۽ استحڪام جي چڪاس

آخر واري جاچ

xinfu

معيار جي سرٽيفڪيٽ

safd (2)

سي اي سرٽيفڪيٽ

safd (3)

اي ايم سي رپورٽ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 سي ڊبليو ايم 40 ڪلوميٽر ڊي ڊي ايم اي ايم ايل دوپلڪس ايل سي نظريا ٽرانسيور

  • 25Gb / SFP28 LAN-WDM 40km ڊي ڊي ايم اي ايم ڊي دوپلڪس ايل سي نظريا ٽرانسيورپيداوار