page_banner

مصنوعات

25Gb / SFP28 بيڊئي 1270nm / 1330nm 10km

مختصر بيان

SFP28 ٽرانسورس ايٿھرنيٽ لنڪس ۾ 25.78 Gb / s ڊيٽا جي شرح ۽ 10 ڪلوميٽر لنڪ جي ڊيگهه تائين استعمال لاءِ ٺهيل آھن. اهي مطابق SFF-8472 ، ۽ SFF-8432 سان مطابقت رکندڙ ۽ SFF-8431 جا قابل اطلاق حصا آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.


پيداوار جي تفصيل

مصنوعات جي وضاحت

SFP28 ٽرانسورس ايٿھرنيٽ لنڪس ۾ 25.78 Gb / s ڊيٽا جي شرح ۽ 10 ڪلوميٽر لنڪ جي ڊيگهه تائين استعمال لاءِ ٺهيل آھن. اهي مطابق SFF-8472 ، ۽ SFF-8432 سان مطابقت رکندڙ ۽ SFF-8431 جا قابل اطلاق حصا آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.

مصنوعات جي خاصيت

25.78125Gb جي سيرل آپٽيڪل انٽرفيس کي سپورٽ ڪري ٿو

ايس ايم ايف تي 10 ڪلو ميٽرن جي ٽرانسميشن تائين

غير ٿڌي ڊي ايف بي ليزر ۽ پن وصول ڪندڙ

گرم ، قابل ٺاھڻ SFP28 قدمن جو نشان

بلٽ ۾ ڊجيٽل تشخيص جا ڪم

سنگل + 3.3V بجلي جي فراهمي

بجلي جو استعمال 1.3 W کان گهٽ آهي

آپريٽنگ جي درجه حرارت: -40 ~ + 85°سي

اندروني سي ڊي آر ٻنهي ٽرانسميٽر ۽ رسيور چينل تي

سي ڊي آر بائيٽ کي سپورٽ ڪيو

SFP28 ايم ايس اي پيڪيج سان سمپلڪس ايل سي کنیکٹر ، دو طرفہ

درخواست

25GBASE-BX 25G ايٿنيٽ

25.78125 Gb / s واحد لين 100GE LR4

ٻيا آپٽيڪل لنڪس

مصنوعات جي وضاحت

سميجي ڊيٽا سميجي ڊيٽا
فارم فيڪٽر SFP28 موجَ 1270nM / 1330nM
وڌ ۾ وڌ ڊيٽا جي شرح 25.78125 Gbps وڌ ۾ وڌ ٽرانسميشن جو مفاصلو 10 ڪلو
رابط ڪندڙ ايل سي سادو ميڊيا ايس ايم
ٽرانسميٽر قسم 1270nM ڊي ايف بي

1330 اين ايم ڊي ايف بي

وصول ڪندڙ جو قسم پنٽي
تشخيص ڊي ڊي ايم سپورٽ ڪئي گرمي پد جي حد 0 کان 70 ° سي /

-40 ° سي ~ + 85 ° سي

TX پاور -5 ~ + 2 ڊي بي ايم وصول ڪندڙ جي حساسيت <-13dBm
<-13 ڊي بي ايم بجلي جواستعمال 3.5 ڊبليو ختم ٿيڻ جي ريسي

3.5 ڊي بي

1

ڪوالٽي ٽيسٽ

2

TX / RX سگنل معيار جي جانچ

3

شرح جي جانچ

4

آپٽيڪل اسپيڪٽرم جاچ

5

سنسڪرت جي جانچ

6

اعتبار ۽ استحڪام جي چڪاس

آخر واري جاچ

xinfu

معيار جي سرٽيفڪيٽ

safd (2)

سي اي سرٽيفڪيٽ

safd (3)

اي ايم سي رپورٽ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC آپٽيڪل ٽرانسور