page_banner

مصنوعات

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    SFP28 ٽرانسورسز اعلي ڪارڪردگي ، قيمت موثر ماڊلز جي حمايت ڪن ٿا 25Gbps جي ڊيٽا جي شرح ۽ ايس ايم ايف تي 10 ڪلوميٽر جي وڌ کان وڌ لنڪ جي ڊيگهه. اهو 25GBASE-LR ايٿنيٽ ۽ 25.78125 Gb / s واحد لين 100GE LR4 لاءِ ڊزائين ڪيو. اهي SFF-8402 ۽ SFF-8472 ، SFF-8432 ، SFF-8431 ۽ IEEE 802.3by 25GBASE-LR ، FCC 47 CFR Part 15 ، Class B ، Telcordia GR-468-CORE سان تعميل ڪندڙ آهن.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC آپٽيڪل ٽرانسور

    SFP28 ٽرانسسيور هڪ تمام کمپیکٹ آپٽليڪل ٽرانسورسور ماڊل آهي 25Gbit / s سيريل پي اي سي ايل يا سي ايم ايل برقي ڊيٽا کي 25GBASE-SR معيار مطابق. اهو تيز رفتار اسٽوريج ايريا نيٽ ورڪ ، ڪمپيوٽر ڪلسٽر ڪراس سان ڳن ،يل ، ڪسٽم تيز رفتار ڊيٽا پائپس ۽ انٽر ریک ڪنيڪشن لاءِ تيار ڪيل آهي. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ۽ IEEE 802.3ae 25GBASE-LR سان تعميل ڪندڙ آهن.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / SFP28 بيڊئي 1270nm / 1330nm 10km

    SFP28 ٽرانسورس ايٿھرنيٽ لنڪس ۾ 25.78 Gb / s ڊيٽا جي شرح ۽ 10 ڪلوميٽر لنڪ جي ڊيگهه تائين استعمال لاءِ ٺهيل آھن. اهي مطابق SFF-8472 ، ۽ SFF-8432 سان مطابقت رکندڙ ۽ SFF-8431 جا قابل اطلاق حصا آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.