page_banner

مصنوعات

10Gb / SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex آپٽيڪل ٽرانسسيور

مختصر بيان

10Gb / s وڌايل نن Formڙو فارم فيڪٽر پليجيبل ايس ايف پي + ٽرانسورسز 10 گيگابٽ ايٿنيٽ لنڪس ۾ سنگل موڊ فائبر کان وڌيڪ 20 ڪلوميٽر تائين استعمال لاءِ ٺهيل آهن. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ۽ IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سان مطابقت رکندڙ آهن ، ۽ 10G فائبر چينل 1200-SM-LL-L ڊجيٽل تشخيصي ڪم 2 تار سيريل انٽرفيس ذريعي دستياب آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.


پيداوار جي تفصيل

مصنوعات جي وضاحت

10Gb / s وڌايل نن Formڙو فارم فيڪٽر پليجيبل ايس ايف پي + ٽرانسورسز 10 گيگابٽ ايٿنيٽ لنڪس ۾ سنگل موڊ فائبر کان وڌيڪ 20 ڪلوميٽر تائين استعمال لاءِ ٺهيل آهن. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ۽ IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سان مطابقت رکندڙ آهن ، ۽ 10G فائبر چينل 1200-SM-LL-L ڊجيٽل تشخيصي ڪم 2 تار سيريل انٽرفيس ذريعي دستياب آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.

مصنوعات جي خاصيت

سنگل موڊ فائبر ٽرانسميشن
ايل ايف سي رسيبل سان ايس ايف پي ملائي منبع پيڪيج
10Gb / s ڊيٽا لنڪس تائين
گرم-پلگ ڪرڻ جي صلاحيت
سنگل + 3.3V پاور سپلائي
IEEE802.3Z جي وضاحت سان ڏنل
بيلورڪ TA-NWT-000983 سان ڏنل مطابق
اکين جي حفاظت ليزر ڪلاس 1 سان ملڻ لاءِ ڊزائين ڪيل آهي ، IEC60825-1 سان مطابقت رکي ٿي

درخواست

گيگابٽ ايٿنيٽ
فائبر چينل
WDM ايپليڪيشن

مصنوعات جي وضاحت

سميجي ڊيٽا سميجي ڊيٽا
فارم فيڪٽر ايس ايف پي + موجَ 1310 اين ايم
وڌ ۾ وڌ ڊيٽا جي شرح 10 Gbps وڌ ۾ وڌ ٽرانسميشن جو مفاصلو 20 ڪلوميٽر
رابط ڪندڙ ڊيپلڪس ايل سي ميڊيا ايس ايم ايف
ٽرانسميٽر قسم 1310nm ڊي ايف بي وصول ڪندڙ جو قسم پنٽي
تشخيص ڊي ڊي ايم سپورٽ ڪئي گرمي پد جي حد 0 کان 70 ° سي /

-40 ° سي ~ + 85 ° سي

TX پاور هر لين -4 ~ + 2 ڊي بي ايم وصول ڪندڙ جي حساسيت <-14dBm
<-14 ڊي بي ايم بجلي جواستعمال 3.5 ڊبليو ختم ٿيڻ جي ريسي

4 ڊي بي

1

ڪوالٽي ٽيسٽ

2

TX / RX سگنل معيار جي جانچ

3

شرح جي جانچ

4

آپٽيڪل اسپيڪٽرم جاچ

5

سنسڪرت جي جانچ

6

اعتبار ۽ استحڪام جي چڪاس

آخر واري جاچ

xinfu

معيار جي سرٽيفڪيٽ

safd (2)

سي اي سرٽيفڪيٽ

safd (3)

اي ايم سي رپورٽ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / sFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex آپٽيڪل ٽرانسسيور