page_banner

مصنوعات

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / sFP + BIDI 10GBASE-BX ايٿنيٽ لنڪس ۾ استعمال لاءِ ٺهيل آھن. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ، SFF-8472 ۽ SFP + MSA ، FCC 47 CFR Part 15 ، Class B ، ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابقت رکن ٿيون. آپٽليڪل ٽرانسورس RoHS جي ضرورت مطابق آهي.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    TM-4DDDG / GD-243E bi-directional 10Gb / s (SFP +) ٽرانسسيورز موجوده SFP + ملٽي ماخذ معاهدي (MSA) وضاحتن سان مطابق آھن. انهن 10GBASE-LR / LW Ethernet ، SONET OC-192 / SDH ۽ 10G فائبر چينل 1200-SM-LL-L جي مطابق
    آپٽليڪل ٽرانسورس RoHS جي ضرورت مطابق آهي.