page_banner

مصنوعات

  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    10G XFP ڊبلڪس / سي ڊبليو ايم / ڊي ڊي ايم ڊي / بي آئي آئي آئي آپٽيڪل ٽرانسورسز

    آپٽيڪل ماڊل جي 10G ايڪس پي پي سيريز ۾ ڊيپلڪس / سي ڊبليو ڊي / ڊي ڊي ايم ڊي / بي آئي ڊي شامل آهن ، جيڪا 300M کان 80KM تائين مختلف قسم جي ٽرانسميشن فاصلن جي حمايت ڪري ٿي. انهن مان 10-گيگيابٽ ايٿنيٽ ، SONET OC-192 / SDH STM-64 ۽ 10G فائبر چينل 1200-SM-LL-L مطابق آهن. مکيه ايپليڪيشن فيلڊ سي ڊبليو ايم نيٽ ورڪ / ڊي ڊي ڊي ايم نيٽ ورڪ / ايس ڊي ايڇ / SONET / FC ٽرانسميشن ۽ ٻين ماحول آهي.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / sFP + BIDI 10GBASE-BX ايٿنيٽ لنڪس ۾ استعمال لاءِ ٺهيل آھن. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ، SFF-8472 ۽ SFP + MSA ، FCC 47 CFR Part 15 ، Class B ، ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابقت رکن ٿيون. آپٽليڪل ٽرانسورس RoHS جي ضرورت مطابق آهي.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    TM-4DDDG / GD-243E bi-directional 10Gb / s (SFP +) ٽرانسسيورز موجوده SFP + ملٽي ماخذ معاهدي (MSA) وضاحتن سان مطابق آھن. انهن 10GBASE-LR / LW Ethernet ، SONET OC-192 / SDH ۽ 10G فائبر چينل 1200-SM-LL-L جي مطابق
    آپٽليڪل ٽرانسورس RoHS جي ضرورت مطابق آهي.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / sFP + BIDI 10GBASE-BX ايٿنيٽ لنڪس ۾ استعمال لاءِ ٺهيل آھن. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW ، SFF-8472 ۽ SFP + MSA ، FCC 47 CFR Part 15 ، Class B ، ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابقت رکن ٿيون. آپٽليڪل ٽرانسورس RoHS جي ضرورت مطابق آهي.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / sFP + BIDI 10GBASE ايٿنيٽ لنڪس ، فائبر چينل ۽ ڊبليو ايم ڊي ايپليڪيشن ۾ استعمال لاءِ ٺهيل آھن. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW ، SFF-8472 ۽ SFP + MSA ، FCC 47 CFR Part 15 ، Class B ، ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابقت رکن ٿيون. آپٽليڪل ٽرانسورس RoHS جي ضرورت مطابق آهي.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / s SFP + CWDM سيريز آپٽيڪل ٽرانسسيور فائبر مواصلاتي ايپليڪيشن جي لاءِ ٺاھيو ويو آھي جهڙوڪ 10G ايٿنيٽ ، جيڪو SFP + MSA SFF-8431 جي وضاحتن سان مڪمل طور تي مطابقت رکي ٿو.
    اهو ماڊل سنگل موڊ فائبر لاءِ ٺاهيو ويو آهي ۽ سي ڊبليو ڊبليو ڊبليو ويو لمبائي جي دائمي موج تي ڪم ڪندو آهي.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / sFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / s SFP + CWDM سيريز آپٽيڪل ٽرانسسيور فائبر مواصلاتي ايپليڪيشن جي لاءِ ٺاھيو ويو آھي جهڙوڪ 10G ايٿنيٽ ، جيڪو SFP + MSA SFF-8431 جي وضاحتن سان مڪمل طور تي مطابقت رکي ٿو.
    اهو ماڊل سنگل موڊ فائبر لاءِ ٺاهيو ويو آهي ۽ سي ڊبليو ڊبليو ڊبليو ويو لمبائي جي دائمي موج تي ڪم ڪندو آهي.
    نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / s SFP + CWDM سيريز آپٽيڪل ٽرانسسيور فائبر مواصلاتي ايپليڪيشن جي لاءِ ٺاھيو ويو آھي جهڙوڪ 10G ايٿنيٽ ، جيڪو SFP + MSA SFF-8431 جي وضاحتن سان مڪمل طور تي مطابقت رکي ٿو.
    اهو ماڊل سنگل موڊ فائبر لاءِ ٺاهيو ويو آهي ۽ سي ڊبليو ڊبليو ڊبليو ويو لمبائي جي دائمي موج تي ڪم ڪندو آهي.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / s SFP + CWDM سيريز آپٽيڪل ٽرانسسيور فائبر مواصلاتي ايپليڪيشن جي لاءِ ٺاھيو ويو آھي جهڙوڪ 10G ايٿنيٽ ، جيڪو SFP + MSA SFF-8431 جي وضاحتن سان مڪمل طور تي مطابقت رکي ٿو.
    اهو ماڊل سنگل موڊ فائبر لاءِ ٺاهيو ويو آهي ۽ سي ڊبليو ڊبليو ڊبليو ويو لمبائي جي دائمي موج تي ڪم ڪندو آهي.
    نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC آپٽيڪل ٽرانسور

    10Gb / s SFP + SR ملائيماڊ فائبر مٿان 10-گيگابٽ ايٿنيٽ لنڪس ۾ استعمال لاءِ تيار ڪيون ويون آهن. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW ۽ 10G فائبر چينل 1200-Mx-SN-I سان مطابقت رکن ٿيون. ڊجيٽل تشخيص جا ڪم 2 تار سيريل انٽرفيس ذريعي موجود آهن ، جيئن SFF-8472 ۾ بيان ڪيل آهن.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / sFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex آپٽيڪل ٽرانسسيور

    10Gb / s وڌايل نن Formڙو فارم فيڪٽر پليجيبل ايس ايف پي + ٽرانسورسز 10 گيگابٽ ايٿنيٽ لنڪ ۾ استعمال ڪرڻ لاءِ ڊزائين ڪيا ويا آھن ھڪڙي موڊ فائبر تي 10 ڪلوميٽر تائين. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ۽ IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سان مطابقت رکندڙ آهن ، ۽ 10G فائبر چينل 1200-SM-LL-L ڊجيٽل تشخيصي ڪم 2 تار سيريل انٽرفيس ذريعي دستياب آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex آپٽيڪل ٽرانسسيور

    10Gb / s وڌايل نن Formڙو فارم فيڪٽر پليجيبل ايس ايف پي + ٽرانسورسز 10 گيگابٽ ايٿنيٽ لنڪس ۾ سنگل موڊ فائبر کان وڌيڪ 20 ڪلوميٽر تائين استعمال لاءِ ٺهيل آهن. اهي SFF-8431 ، SFF-8432 ۽ IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سان مطابقت رکندڙ آهن ، ۽ 10G فائبر چينل 1200-SM-LL-L ڊجيٽل تشخيصي ڪم 2 تار سيريل انٽرفيس ذريعي دستياب آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
12 اڳيون> >> صفحو 1/2