page_banner

مصنوعات

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML آپٽيڪل ٽرانسسيور

مختصر بيان

100Gb / s CFP4 100GBASE Ethernet لاءِ ڊزائين ڪيل آھي. اهي CFP MSA ، IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 ، IEEE802.3bm CAUI-4 ۽ CEI-28G-VSR سان مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.


پيداوار جي تفصيل

مصنوعات جي وضاحت

CFP4 LR4 25Gb / s برقي ڊيٽا جي 4 ان پٽ چينلز کي LAN WDM آپٽيڪل سگنلز جي 4 چينلز ۾ تبديل ڪري ٿو ۽ پوءِ انهن کي 100Gb / s آپٽيڪل ٽرانسميشن لاءِ هڪ چينل ۾ ملائي ٿو. خاص طور تي رسيور جي پاسي ، ماڊل ڊي ملٽي پلڪسز 100Gb / s آپٽيڪل ان پٽ لين ڊبليو ايم ڊي آپٽيڪل سگنلز جي 4 چينلز ۾ ۽ پوءِ انهن کي برقي ڊيٽا جي 4 آئوٽ چينلز تي تبديل ڪري ٿو.
4 LAN WDM چينلن جي مرڪزي طول و عرض 1295.56 ، 1300.05 ، 1304.58 ۽ 1309.14 nm آهن جيئن ته LAN WDM طول و عرض گرڊ جا ميمبر IEEE 802.3ba ۾ بيان ڪيل آهن.

مصنوعات جي خاصيت

گرم ، تڪڙو ٺاهيل CFP4 MSA فارم فيڪٽر
ٽرسمٽر: ٿڌي 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56 ، 1300.05 ، 1304.58 ، 1309.14nm)
وصول ڪندڙ: 4x25Gb / s PIN ROSA
4x28G برقي سيريل انٽرفيس (CEI-28G-VSR)
G.652 ايس ايم ايف لاءِ 10 ڪلوميٽر تائين رسائي
ايم ڊي آئي او مئنيجمينٽ انٽرفيس ڊجيٽل تشخيصي نگراني سان
سنگل + 3.3V بجلي جي فراهمي
دوپلڪس ايل سي ريڪارڊ
آپريٽنگ جي حرارت جي درجه بندي: 0 ~ 70oC
RoHS-6 مطابق

درخواست

100GBASE-LR4 ايٿنيٽ
اوٽ اين ٽي 4

مصنوعات جي وضاحت

سميجي

ڊيٽا

سميجي

ڊيٽا

فارم فيڪٽر

CFP4

موجَ

4 اي اين ڊي ايم ڊي

وڌ ۾ وڌ ڊيٽا جي شرح

103.1 Gbps

وڌ ۾ وڌ ٽرانسميشن جو مفاصلو

10 ڪلوميٽر

رابط ڪندڙ

ڊيپلڪس ايل سي

ميڊيا

ايس ايم ايف

ٽرانسميٽر قسم

LAN-WDM اي ايم ايل

وصول ڪندڙ جو قسم

پن

تشخيص

ڊي ڊي ايم سپورٽ ڪئي

گرمي پد جي حد

0 کان 70 ° سي (32 کان 158 ° F)

ڪوالٽي ٽيسٽ

1

TX / RX سگنل معيار جي جانچ

2

شرح جي جانچ

3

آپٽيڪل اسپيڪٽرم جاچ

4

سنسڪرت جي جانچ

5

اعتبار ۽ استحڪام جي چڪاس

6

آخر واري جاچ

معيار جي سرٽيفڪيٽ

xinfu

سي اي سرٽيفڪيٽ

safd (2)

اي ايم سي رپورٽ

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • پويان:
  • اڳيون