page_banner

مصنوعات

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM ٻٽي شرح VCSEL MPO / MTP آپٽيڪل ٽرانسور

مختصر بيان

100Gb / s QSFP28 SR4 ھڪڙو آھي
چار چينل ، پليبل ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100 گيگيابٽ ايٿنيٽ ، ڊيٽا سينٽر ، انفني بينڊ ق ڊي آر ، ڊي ڊي آر ، ايس ڊي آر ۽ سي پي آر آءِ 10 ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل آهن. اهي QSFP28 MSA مطابق ، IEEE 802.3bm مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS-6 جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.


پيداوار جي تفصيل

مصنوعات جي وضاحت

100G QSFP28 هر ڪنڊ ۾ چار ڊيٽا لين کي 100Gb / s بينڊوڊٿ سان ضم ڪري ٿو. هر لين 28Mb تي OM4 فائبر استعمال ڪندي 100m ٽرانسميشن جي فاصلي تي هلائي سگهن ٿا. اهي ماڊل 850nm جي نالي وار واهپي تي استعمال ڪندي ملٽي موڊ فائبر سسٽم مٿان هلائڻ لاءِ ٺهيل آهن.

مصنوعات جي خاصيت

في چينل 28Gb جي ڊيٽا جي شرح تائين

▪ گرم پليپڻ وارا QSFP28 فارم فيڪٽر

4 چينلز 850nm VCSEL array ۽ PIN فوٽو detector array

perating ڪيس جي درجه بندي: -20 کان 75 ℃

بلٽ ۾ ڊجيٽل تشخيص جا ڪم

سنگل + 3.3V بجلي جي فراهمي

گھٽ بجلي گھربل <3.5 W

درخواست

رک کان ريڪ

ڊيٽا سينٽر

انفنيبينڊ QDR ، DDR ۽ SDR

100 اي سي ايٽنيٽ

سي پي آر آئي 10

مصنوعات جي وضاحت

سميجي

ڊيٽا

سميجي

ڊيٽا

فارم فيڪٽر

QSFP28

موجَ

850 اين ايم

وڌ ۾ وڌ ڊيٽا جي شرح

103.1 Gbps

وڌ ۾ وڌ ٽرانسميشن جو مفاصلو

100 ايم @ او ايم 4

رابط ڪندڙ

ايم ٽي پي / ايم پي او

ميڊيا

ايم ايم ايف

ٽرانسميٽر قسم

وي سي ايس ايل 850nm

وصول ڪندڙ جو قسم

پن

تشخيص

ڊي ڊي ايم سپورٽ ڪئي

گرمي پد جي حد

-20 کان 70 ° سي (32 کان 158 ° F)

TX پاور هر لين

-8.4 ~ 2.4 ڊي بي ايم

وصول ڪندڙ جي حساسيت

<-9.2dBm

<-9.2 ڊي بي ايم

بجلي جواستعمال

3.5 ڊبليو

ختم ٿيڻ جي ريسي

3 ڊي بي

1

ڪوالٽي ٽيسٽ

2

TX / RX سگنل معيار جي جانچ

3

شرح جي جانچ

4

آپٽيڪل اسپيڪٽرم جاچ

5

سنسڪرت جي جانچ

6

اعتبار ۽ استحڪام جي چڪاس

آخر واري جاچ

xinfu

معيار جي سرٽيفڪيٽ

safd (2)

سي اي سرٽيفڪيٽ

safd (3)

اي ايم سي رپورٽ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO آپٽٽو ٽرانسڪر