page_banner

مصنوعات

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO آپٽٽو ٽرانسڪر

مختصر بيان

100Gb / s QSFP28 SR4 ھڪڙو آھي
چار چينل ، پلگبل ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100GBASE-SR4 ۽ 100 گيگيابٽ ايٿنيٽ ، انفني بيڊ اي ڊي آر ، ايف ڊي آر ، ڪي آر ڊي ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل. اهي SFF-8665 وضاحت ، IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.


پيداوار جي تفصيل

مصنوعات جي وضاحت

100G QSFP28 هر ڪنڊ ۾ چار ڊيٽا لين کي 100Gb / s بينڊوڊٿ سان ضم ڪري ٿو. هر لين OM3 فائبر استعمال ڪندي يا 70 ايم ٽرانسميشن جي مفاصلي تي OM3 فائبر استعمال ڪندي 70m ٽرانسميشن جي فاصلي تي 25.78125Gb تي ڪم ڪري سگھي ٿو. اهي ماڊل 850nm جي نالي واري طول و عرض جي استعمال سان ملٽي موڊ فائبر سسٽم مٿان هلائڻ لاءِ ٺهيل آهن.

مصنوعات جي خاصيت

103.1Gb / s ڊيٽا جي شرح تائين

▪ گرم پليپڻ وارا QSFP28 فارم فيڪٽر

4 چينلز 850nm VCSEL array ۽ PIN فوٽو detector array

اندروني سي ڊي آر سرڪٽ ٻنهي وصول ڪندڙ ۽ ٽرانس ميٽرڪ شاخن تي

بلٽ ۾ ڊجيٽل تشخيص جا ڪم

سنگل + 3.3V بجلي جي فراهمي

گھٽ بجلي گھربل <2.5 W

درخواست

ڊيپلڪس ايم ايم ايف کان 100GBASE-SR4 100G ائيٽنيٽ

انفنيبينڊ اي آر آر ، ايف ڊي آر ، ق ڊي آر

ٻيا آپٽيڪل لنڪس

مصنوعات جي وضاحت

سميجي

ڊيٽا

سميجي

ڊيٽا

فارم فيڪٽر

QSFP28

موجَ

850 اين ايم

وڌ ۾ وڌ ڊيٽا جي شرح

103.1 Gbps

وڌ ۾ وڌ ٽرانسميشن جو مفاصلو

70 ايم @ او ايم 3/100 ايم @ او ايم 4

رابط ڪندڙ

ايم ٽي پي / ايم پي اي 12

ميڊيا

ايم ايم ايف

ٽرانسميٽر قسم

وي سي ايس ايل 850nm

وصول ڪندڙ جو قسم

پن

تشخيص

ڊي ڊي ايم سپورٽ ڪئي

گرمي پد جي حد

0 کان 70 ° سي (32 کان 158 ° F)

TX پاور هر لين

-8.4 ~ 2.4 ڊي بي ايم

وصول ڪندڙ جي حساسيت

<-10.3dBm

<-10.3 ڊي بي ايم

بجلي جواستعمال

3.5 ڊبليو

ختم ٿيڻ جي ريسي

3 ڊي بي

1

ڪوالٽي ٽيسٽ

2

TX / RX سگنل معيار جي جانچ

3

شرح جي جانچ

4

آپٽيڪل اسپيڪٽرم جاچ

5

سنسڪرت جي جانچ

6

اعتبار ۽ استحڪام جي چڪاس

آخر واري جاچ

xinfu

معيار جي سرٽيفڪيٽ

safd (2)

سي اي سرٽيفڪيٽ

safd (3)

اي ايم سي رپورٽ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 ۽ 112GBASE-OTU4 QSFP28 ٻٽي شرح 1310nm 100m DDM DML ۽ PIN LC آپٽيڪل ٽرانسور