page_banner

مصنوعات

  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB آپٽيڪل ٽرانسور

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 چار چينل ، پلگول ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100G سي ڊبليو ايم ڊي ايپليڪيشن لاءِ FEC ، Datacenter ۽ Enterprise نيٽ ورڪنگ ۽ ٻين آپٽيڪل لنڪس سان ٺهيل آهي. اهي SFF-8636 وضاحت ، IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km ڊي ايم ايم اي ايم ايل آپٽيڪل ٽرانسسيور

    100Gb / s QSFP28 ER4 چار چينل ، پليوبل ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100 گيگابٽ ايٿنيٽ ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل آهي. اهي SFF-8665 وضاحت ، IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 ۽ 112GBASE-OTU4 QSFP28 ٻٽي شرح 1310nm 100m DDM DML ۽ PIN LC آپٽيڪل ٽرانسور

    100Gb / s QSFP28 LR4 چار چينل ، پلگبل ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100 گيگابٽ ايٿنيٽ ، انفني بيڊ اي ڊي آر ، ايف ڊي آر ، ق ڊي آر ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل آهي. اهي SFF-8665 وضاحت ، IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO آپٽٽو ٽرانسڪر

    100Gb / s QSFP28 SR4 ھڪڙو آھي
    چار چينل ، پلگبل ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100GBASE-SR4 ۽ 100 گيگيابٽ ايٿنيٽ ، انفني بيڊ اي ڊي آر ، ايف ڊي آر ، ڪي آر ڊي ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل. اهي SFF-8665 وضاحت ، IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM ٻٽي شرح VCSEL MPO / MTP آپٽيڪل ٽرانسور

    100Gb / s QSFP28 SR4 ھڪڙو آھي
    چار چينل ، پليبل ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100 گيگيابٽ ايٿنيٽ ، ڊيٽا سينٽر ، انفني بينڊ ق ڊي آر ، ڊي ڊي آر ، ايس ڊي آر ۽ سي پي آر آءِ 10 ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل آهن. اهي QSFP28 MSA مطابق ، IEEE 802.3bm مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS-6 جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 ۽ 112GBASE-OTU4 QSFP28 ٻٽي شرح 1310nm 100m DDM DML ۽ PIN LC آپٽيڪل ٽرانسور

    100Gb / s QSFP28 LR4 چار چينل ، پلگبل ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100 گيگابٽ ايٿنيٽ ، او ٽي اين او ٽي 4 4 1-1-9 ڊي 1 ف ، سي پي آر آئي 10 ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل آهي. اهي IEEE P802.3ba ۽ OTU4 4I1-9D1F معيار مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 پي ايس ايم 4 1310nm 10km DDM DFB آپٽيڪل ٽرانسور

    100Gb / s QSFP28 پي ايس ايم 4 چار چينل ، پلگ ان ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100GBASE-PSM4 ۽ 100G ائيھرنيٽ ، انفيني بينڊ ڊي ڊي آر ، اي ڊي آر ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل آهي. اهي SFF-8636 وضاحت ، IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 پي ايس ايم 4 1310nm 500m DDM DFB آپٽيڪل ٽرانسور

    100Gb / s QSFP28 پي ايس ايم 4 چار چينل ، پلگ ان ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 100GBASE-PSM4 ۽ 100G ائيھرنيٽ ، انفيني بينڊ ڊي ڊي آر ، اي ڊي آر ايپليڪيشنن لاءِ ڊزائين ڪيل آهي. اهي SFF-8636 وضاحت ، IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 پي ايس ايم 4 1310nm 2km DDM DFB آپٽيڪل ٽرانسور

    100Gb / s QSFP28 پي ايس ايم 4 چار چينل ، پلگ ان ، متوازي آپٽيڪل ٽرانسسيور ۽ 00GBASE-PSM4 ۽ 100G Ethernet ، InfiniBand DDR ، EDR ايپليڪيشنز لاءِ ڊزائين ڪيل آهي. اهي SFF-8636 وضاحت ، IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 ۽ Telcordia GR-468-CORE سان مطابق آهن. نظريا ٽرانسورسز RoHS جي تقاضا سان مطابقت رکن ٿا.
  • 100Gb/s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML آپٽيڪل ٽرانسسيور

    CFP ٽرانسورسز 10 ڪلوميٽر اڪيلو ماڊل فائبر کان وڌيڪ 100 گيگابٽ ايٿنيٽ لنڪس ۾ استعمال لاءِ ٺهيل آهن ، ۽ اهو CFP MSA وضاحت ۽ IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 مطابق آهي. ڊجيٽل تشخيص MDIO ذريعي موجود آهن. CFP LR4 RoHS جي تقاضا مطابق آهي.
  • 100Gb/s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP 850nm 100m DDM VCSEL آپٽيڪل ٽرانسور

    CFP ٽرانسورسز 100 گيگابٽ ايٿنيٽ لنڪس ۽ 10x11.2Gb / s Multimode OTN ۾ استعمال لاءِ ٺهيل آهن. انهن CFP MSA وضاحت ۽ IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 جي مطابق ڪئي. ڊجيٽل تشخيص MDIO ذريعي دستياب آهن. آپٽليڪل ٽرانسورس RoHS جي ضرورت مطابق آهي.
  • 100Gb/s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML آپٽيڪل ٽرانسسيور

    CFP2 ٽرانسورسز 10 ڪلوميٽر اڪيلو ماڊل فائبر کان وڌيڪ 100 گيگابٽ ايٿنيٽ لنڪس ۾ استعمال لاءِ ٺهيل آهن ، ۽ اهو CFP MSA CFP2 HW وضاحت ۽ IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 مطابق آهي. ڊجيٽل تشخيص MDIO ذريعي موجود آهن جيئن CFP MSA مئنيجمينٽ انٽرفيس جي وضاحت ۾ بيان ڪيل آهي.
12 اڳيون> >> صفحو 1/2