100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

اسان جا منصوبا

ترقي يافته بين الاقوامي پيداوار ٽيڪنالاجي ۽ اعلي معيار

اسان جي باري ۾
_W2A2318

2014 ۾ ٺھيل ، ٽائٽيڪڪ ٽاپ آپٽڪ ڪميونيڪيشن جو مخفف آھي ، ۽ اھو اسان جو نقشو آھي جيڪو اسان جي بنياد تي قائم ۽ هدايت ڪئي آھي. 5 سالن کان وڌيڪ تيز ترقي کانپوءِ ، اسان اعليٰ معيار ۽ قابل اعتماد ٽرانسيور فراهم ڪري س aroundي دنيا ۾ تيز ۽ محفوظ نيٽ ورڪ ٺاهڻ ۾ مدد ڪئي آهي.
اسان مختلف قسم جي مطابقت رکندڙ OEM ٺاهيل ٽرانسيور پيش ڪندا آهيون ، جهڙوڪ 100G QSFP28 / CFPx ، 25G SFP28 ، 10G SFP + ، GPON ONU ، OLT ect. اسان ٽيڪنالاجي ترقي تي ڌيان ڏنو ۽ ان جي پيروي ڪئي ته جيئن اسان اسٽريٽجڪ شين سان توهان جي مارڪيٽ شيئر کي تيز ڪرڻ ۾ مدد لاءِ توهان کي وڌيڪ جديد پراڊڪٽس فراهم ڪري سگهون.

وڌيڪ ڏسو